سلام! هم‌اکنون دارم از خوابگاه براتون می‌نویسم. دو روزه که اینجا هستم و در اسرع وقت غرغرهای مربوطه رو بهتون ابلاغ خواهم کرد. فلذا چون امروز دوشنبه‌ست، برای خالی نبودن عریضه و همچنین چون گویا کنکوری‌جماعت گویا خیلی به جزوه علاقمنده و الان هم برای خیلی‌ها زمان مرور و جمع‌بندیه، گفتم یه سری جزوه‌ کنکور هنر رو که هنوز برام مونده اینجا بذارم.

البته قبلا گفته‌م که به نظرم جزوه‌ای که شخص دیگه‌ای نوشته باشه و شما اصل مطلبش رو مفصل نخونده باشید، خیلی چیز ایده‌آلی نیست و تو ذهن نمی‌مونه. به خصوص که من خودم از دست‌نویس اسکن‌شده بیزارم. ولی خب حالا شاید شما مفید بیابیدش!

جزوه خلاقیت نمایشی: بخش نمایش

همونطور که می‌دونین درس خلاقیت نمایشی بخش‌های مختلفی داره از جمله سینما، نمایش، انیمیشن، ماسک و گریم، تلویزیون و رادیو و غیره. این جزوه مربوط به بخش نمایشه که از دو تا کتاب نساری و امرایی برداشته‌م. باز هم احتمالا همه‌ی مطالب نیست و اون‌هایی رو که به نظرم خیلی ساده بوده ننوشته‌م. ولی برای مرور فکر می‌کنم خیلی خوب باشه.

جزوه خلاقیت تصویری بر اساس کلاس آکادمی شیشه‌ای

نظرم رو درباره‌ی آکادمی شیشه‌ای گفته بودم.
اینجا فقط قسمت‌هایی رو نوشته‌م که بلد نبودم یا احساس کردم با یه بار گوش دادن تو ذهن نمی‌مونه. یعنی کل مطالب دوره نیست. همه‌ی صفحات شماره نداره ولی سعی کردم به ترتیب بذارمش.

با کم‌اسکنر نگرفتم چون با مداد بود و بعضی قسمتاش ناخوانا می‌شد.
برای این که هر عکس رو با کیفیت بالا‌تر و بزرگ‌تر ببینین، روش راست‌کلیک کنین یا اگه با گوشی هستین چند ثانیه نگه دارین که گزینه‌ی open image in new tab بیاد.

از چپ به راسته.

جزوه خلاقیت موسیقی

قسمت‌های حفظی تئوری موسیقی

این مجموع اون قسمت‌هایی از تئوری موسیقیه که نیاز به حفظ کردن داشت. یعنی شامل سازشناسی و تاریخ نمی‌شه. (اونا رو همچنان که می‌بینین اومدم بنویسم دیدم خیلی زیاده و جا نمی‌شه.:)

سازشناسی

این جزوه به نظرم مفیده. چون علاوه بر نکات کتاب مطالب آزمون‌ها رو هم توش نوشتم و کلا جمع و جوره و برای مرور مناسب.

موسیقی ایرانی

آکورد

جزوه مکاتب هنری ایران بر اساس کتاب تاریخ هنر ایران

این رو معلممون گفت سال دهم درست کنیم. هر درسی که از تاریخ هنر ایران می‌داد می‌گفت برین نکاتش رو بنویسین. پدرمون در اومد. آخرش هم کج و کوله از آب دراومد. سعی کنین به دردتون بخوره.:)

جزوه چاپ دستی مهشید مسیبی

این جزوه رومهشید مسیبی که یکی از مشاورهای معروف کنکور هنره، تو کانالش گذاشته. گفتم باشه اینجا.

این لینک جزوه‌ای‌ست بس خفن از آقای رستمعلی:

https://t.me/For_Artt/38

این هم برای این که یادتون باشه تصاویر ترسیم فنی رو حتما خودتون رو کاغذ چندین بار بکشید تا یاد بگیرید.:)

شما هم اگه چیزی تحت عنوان جزوه کنکور هنر دارین که فکر می‌کنین خوانا و تمیزه، خوبه بفرستین اینجا بذارم که بقیه هم استفاده کنن.

موفق باشین.

*

پ.ن: عکسِ اون بالا رو پریروز از سردر دانشگاه گرفتم. خیلی دارم سعی می‌کنم مثبت‌اندیش باشم ولی آخه واقعا… اصلا همه‌ش به کنار، چرا تو کتابخونه باید دور دنیا در هشتاد روز رو بذاری کنار شاهنامه؟!